KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Na ledovce v Ústeckém kraji se bouralo

Ústecký kraj trápila v úterý ráno ledovka, pršelo a déšť na silnicích namrzal. Od půl šesté ráno se stalo na zledovatělých silnicích především na severozápadě kraje několik nehod, bouralo i nákladní auto, autobus a sanitka. Nejvíce havárií bylo podle policejních informací na Litoměřicku.


V Koněvově ulici v Ústí se na ledovce srazila čtyři auta a místo bylo neprůjezdné. V Terezíně bourala dvě osobní auta s nákladním.

V Děčíně krátce po 6:00 havaroval autobus a osobní auto, silnice ve Vilsnické ulici byla dočasně uzavřená. Po 7:30 se na Litoměřicku srazilo osobní auto s dodávkou u Lukavce, u Siřejovic bourala sanitka a osobní auto. Všechny ranní nehody se obešly bez zranění.

Meteorologové varovali, že ledovka se v úterý v Ústeckém kraji může tvořit až do dopoledne. Ranní teploty se pohybují mezi minus dvěma stupni a nulou, odpoledne mohou vystoupat až na plus pět stupňů Celsia.

Špatná byla situace i na dálnici D8 mezi 64. a 80. kilometrem. Kvůli dešti a mlze tam byla viditelnost asi 50 metrů.

Ústecký kraj navíc stále trápí smogové situace. Škodlivé látky mají nejvyšší koncentrace v krajském městě, v Děčíně a Teplicích. Množství polétavého prachu v ovzduší je v Ústí 161 mikrogramů na metr krychlový, v Děčíně je to 137 mikrogramů. Déšť by měl vzduch pročistit.


(Zdroj: Krimi Zprávy Litoměřice)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


DUCHOŇ KAREL
* 19.1.1990 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

ILIEVA MARIA METODIEVA
* 16.11.2007 hledaná

JANDOVÁ KATEŘINA
* 23.8.1991 hledaná

KMOCH PAVEL
* 8.6.1971 hledaný

LOKAJÍČEK LADISLAV
* 20.3.1999 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

RAETHER MICHAL
* 17.10.1986 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín