KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Matka odloženého novorozence se sama přihlásila, teď jí hrozí vězení

Policistům se v těchto dnech přihlásila matka, která odložila novorozence na záchodcích v litoměřické nemocnici. Policejní komisař ženu obvinil z opuštění dítěte. Za to jí hrozí od jednoho do pěti let vězení. V sobotu o tom informovala policejní mluvčí Alena Bartošová.


"Na základě výzvy zveřejněné v médiích se policistům mladá žena z Litoměřicka sama přihlásila," uvedla Bartošová. Její podobu znali policisté díky záznamu z bezpečnostní kamery umístěné v hale zdravotnického zařízení.

Policisté se případem nadále zabývají. Budou například zjišťovat matčin motiv k odložení dítěte, které se narodilo zřejmě ve středu.

Chlapce našli zaměstnanci nemocnice ve čtvrtek kolem půl čtvrté odpoledne na toaletách. Přitom v areálu litoměřické nemocnice funguje babybox, tedy schránka, kam mohou matky v nouzi anonymně a beztrestně odevzdat své novorozené děti. [celá zpráva]

Hoch byl uložen ve sportovní tašce v blízkosti radiátoru, zabalený do deky a ručníku. Novorozenec byl zdravý.


(Zdroj: Krimi Zprávy Litoměřice)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


DUCHOŇ KAREL
* 19.1.1990 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

ILIEVA MARIA METODIEVA
* 16.11.2007 hledaná

JANDOVÁ KATEŘINA
* 23.8.1991 hledaná

KMOCH PAVEL
* 8.6.1971 hledaný

LOKAJÍČEK LADISLAV
* 20.3.1999 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

RAETHER MICHAL
* 17.10.1986 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín