KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Policie zadržela hledaného recidivistu, který srazil policistu na motorce

Zásahová jednotka zadržela v noci na čtvrtek 41letého muže, který před deseti dny svým vozem vytlačil na Litoměřicku ze silnice policistu na motorce. Ten ho pronásledoval, protože podezřelý neuposlechl výzvy k zastavení.


Hledaný muž byl zadržen v bytě svého bratra v panelovém domě v Teplicích. Podle litoměřické policejní mluvčí Pavly Kofrové šlo o rychlý zásah, takže muž nestačil klást odpor.

Recidivista, jenž byl v minulosti několikrát trestán za krádeže a vloupání, byl v hledáčku policistů od 15. května. Když chtěli zastavit jím řízené auto, začal ujíždět. Agresivní jízdou ohrožoval okolí. Jeden ze zasahujících policistů proto začal střílet, nejprve do vzduchu a poté i na pneumatiky vozu. Řidiče to neodradilo a v jízdě pokračoval i s prostřílenými gumami.

Honička trvala asi 15 kilometrů do chvíle, kdy pronásledovaný vytlačil policistu na motorce ze silnice. Tomu se naštěstí při následném karambolu nic nestalo. Muž toho využil a pronásledovatelům definitivně ujel. Jeho vůz byl objeven v obci Klapý pod Hazmburkem. Okolí pak několik hodin neúspěšně prohledávali policisté se psy i vrtulník s termokamerou.


(Zdroj: Krimi Zprávy Litoměřice)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


DUCHOŇ KAREL
* 19.1.1990 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

ILIEVA MARIA METODIEVA
* 16.11.2007 hledaná

JANDOVÁ KATEŘINA
* 23.8.1991 hledaná

KMOCH PAVEL
* 8.6.1971 hledaný

LOKAJÍČEK LADISLAV
* 20.3.1999 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

RAETHER MICHAL
* 17.10.1986 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín